PRAKTYKI

Zapraszamy do odbywania u nas praktyk studenckich, staży.
Dlaczego u nas? Proste – bo będziecie zadowoleni!

Dlaczego u Nas?

 • Umówimy się na indywidualną rozmowę, żeby się poznać ( może być online).
 • Jesteśmy elastyczni, czyli zawsze się dogadamy.
 • Zapewnimy indywidualne wsparcie.
 • Dostosujemy się do Waszych możliwości czasowych.
 • Zadania można wykonywać zdalnie, rozumiemy, że dojazd może być trudny.
 • Damy Wam wybór zadań-zadecydujecie, co chcecie robić.
 • Pokażemy Wam różnorodność pracy od charakteru działań do różnych grup wiekowych.
 • Zawsze dostaniecie dobrą kawę i herbatę, coś słodkiego też się znajdzie.
 • Możecie liczyć na opinię.

Zakres

 • Prace administracyjno-biurowe.
 • Promocja, marketing.  
 • Prowadzenie social mediów. 
 • Grafika komputerowa.
 • Obserwacja i współprowadzenie spotkań z  młodzieżą, dorosłymi i seniorami.
 • Wsparcie podczas różnych wydarzeń, eventów.
 • Organizowanie przy naszym wsparciu swoich autorskich pomysłów.
 • Pomoc osobom starszym ( ograniczonym ruchowo) podczas organizowanych wyjść, wyjazdów. 
 • Poznanie metod aktywizacji społeczności lokalnej.
 • Inne po dokładnym ustaleniu.

Opinie o Nas

Dominika

Świetna atmosfera, duża elastyczność. Jednocześnie miałem dużo wolności w realizowaniu zadań-ważna była samodzielność, a jednocześnie wiedziałem, że w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie. Zadania stażowe były zróżnicowane i ciekawe-nigdy się nie nudziłem. Mnóstwo pozytywnej energii. Podczas stażu dużo się nauczyłem i poznałem mnóstwo pozytywnych osób.

 

Karol Kańczok


Dominika

Polecam staż w stowarzyszeniu!
Różnorodność zadań, praca na zasobach stażystów. Ciekawa energiczna grupa seniorów. Dużo nauki, wychodzenie ze swojej strefy komfortu, kontakt z ludźmi. Brakowało mi jedynie więcej pracy psychologicznej, ale wynikało to ze specyfiki miejsca jakim jest stowarzyszenie.

 

Dominika Wójtowicz


Justyna

Staż w stowarzyszeniu Mocni Razem pokazał mi, jak wygląda praca z seniorami oraz pokazał możliwości pracy w stowarzyszeniu.

Justyna Stankiewicz


Weronika

Polecam odbycie stażu w Stowarzyszeniu Mocni Razem każdej osobie, która chciałaby nabyć nowych umiejętności z zakresu pracy z grupą osób starszych. Poszerzyłam umiejętności nie tylko z zakresu komunikacji, ale również z planowania i organizacji. Mogłam również zdobyć wiedzę z zakresu administracji i pracy biurowej.

Weronika Kajda


niedobecka

Staż był dla mnie przyjemnym doświadczeniem. Doceniam duże możliwości samodzielnej pracy i sprawdzenie się w nowych rolach, w tym jako prowadząca zajęcia. Na stażu nauczyłam się prowadzenia zajęć grupowych, rozwinęłam umiejętności autoprezentacji i planowania wydarzeń.

Klaudia Niedobecka


Malanowski

Staż w Mocnych Razem był dla mnie okazją do nauczenia się pracy zarówno z seniorami jak i z młodzieżą. Pozwoliło mi to na poznanie potrzeb i problemów obu grup. Nauczyłem się od podstaw organizować wydarzenia dla społeczności lokalnej, a także prowadzić zajęcia tematyczne dla grup. W Stowarzyszeniu panuje przyjazna atmosfera i każdy chętnie służy pomocą dzięki czemu można dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę.

Damian Malinowski


Anna MarońJeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz odbyć praktyki, to gorąco polecam stowarzyszenie “MOCNI RAZEM”. W tym miejscu panuję wyjątkowa atmosfera, w której każdy poczuję się jak w domu. Bez żadnego problemu mogłam się porozumieć, nie miałam żadnego nacisku na grafik, mogłam przyjść w dni, kiedy mi pasowało i bez żadnego nacisku w jakie dni mam przyjść. Moim zdaniem to jest super opcja, bo przychodziłam na praktyki z energią, bo nic mnie nie rozpraszało. Cały zespół jest przesympatyczny. GORĄCO POLECAM!

Anna Maroń


Alicja Tomżynska

Staż w Stowarzyszeniu Mocni Razem był dla mnie niezwykle różnorodny. W ciągu 6 tygodni miałam okazję sprawdzić się w naprawdę bardzo wielu obszarach. Prowadziłam zajęcia zarówno z seniorami jak i z młodzieżą. Do moich zadań należało również organizowanie spotkań z ciekawymi osobami, dbanie o dokumentację, obsługa social media, planowanie wycieczki dla seniorów czy wsparcie podczas wydarzeń.
W trakcie stażu dostawałam dużo samodzielnych zadań, miałam przestrzeń na wyrażanie własnego zdania. Czułam, że mam realny wpływ na to, jak mój staż będzie wyglądał. Dzięki temu bardzo dużo się tutaj nauczyłam. W stowarzyszeniu panuje niezwykle przyjazna atmosfera, ludzie przychodzą tu z przyjemnością. Uważam, że Stowarzyszenie Mocni Razem to świetne miejsce na odbycie wolontariatu, praktyk oraz stażu. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie, a może zostanie nawet na dłużej… tak jak ja.

Alicja Tomżyńska


Izabela Piechocka

Odbywałam 4 miesięczny staż w Stowarzyszeniu Mocni Razem na stanowisku pracownik biurowy. Podczas stażu miałam możliwość wykonywania wielu zadań samodzielnie, dzięki temu nabrałam pewności siebie, umiejętności organizowania sobie pracy. W Stowarzyszeniu panuje sympatyczna atmosfera, wszyscy pracownicy chętnie wspierają, wytłumaczą i odpowiadają na zadane pytania. 

Gorąco polecam jako miejsce do odbycia praktyk lub stażu. 

Izabela Piechocka


Mielcarek
Odbyłam miesięczny staż w Stowarzyszeniu „Mocni Razem”. Mogłam się tutaj nauczyć organizacji, profesjonalizmu oraz wyjść ze swojej strefy komfortu i zwalczać swoje lęki. Poprzez różnorodne zajęcia z dwiema grupami (seniorzy oraz młodzież) mogłam przybliżyć się do tego co chcę robić w przyszłości. Cały zespół był niezwykle przyjazny i wspierający.
Serdecznie polecam to miejsce.

Victoria Mielcarek


Mielcarek
Moja przygoda na stażu w Stowarzyszeniu Mocni Razem była bardzo różnorodna i niezwykle kolorowa (dosłownie). Każdy dzień był dla mnie niezwykłym doświadczeniem i okazją do nabywania nowych umiejętności. Mogłam w praktyce zastosować wiedzę zdobytą na studiach zarówno wśród grupy młodzieży, jak i seniorów. Dzięki przyjaznej atmosferze i swobodzie w działaniach realizowałam swoje projekty i czułam sprawczość w podejmowanych decyzjach.
Dużo się także dowiedziałam o samej formie pracy, jaką jest stowarzyszenie i mogłam poznać ją od strony biurowej. Pomogło mi to odkryć w jakiej pracy czuję się najlepiej i rozwinąć się osobiście.
Nie da się ukryć, że Mocni Razem budują miejsce z niesamowitą aurą i potężną dawką pozytywnej energii.

Natalia Prelich


Mielcarek
Staż w Stowarzyszeniu Mocni Razem był dla mnie prawdziwą przygodą. Brałam udział w przeróżnych działaniach, w których mogłam przetestować swoje dotychczasowe umiejętności i wiedzę, a także nauczyć się czegoś nowego. Jest to dla mnie budujące – czas i siła wkładana przez lata w wolontariat nadal przynosi dla mnie coś dobrego. Po różnych doświadczeniach śmiało mogę powiedzieć, że zadziało się tutaj wiele dobrego. Mogłam pracować z ludźmi oraz zajrzeć za biurowe kulisy oraz zobaczyć, w którym obszarze lepiej się czuję i czy moje pomysły są naprawdę sensowne i praktyczne.
Zgodnie z różnymi hasłami XXI wieku, tutaj prawdziwie można doświadczyć elastycznych godzin pracy oraz współpracy i przyjaznej atmosfery w zespole. I co najważniejsze, szacunek i działanie na rzecz drugiego człowieka nie jest mrzonką – każde organizowane wydarzenie stara się przewidzieć i zaspokoić potrzeby danej grupy. Polecam cieplutko!

Sylwia Korzon

Kontakt

Agnieszka Rzepecka
a.rzepecka@mocnirazem.org

Telefon: 509 233 227